DARŁÓWKO 2023 – Patrycja wystawia Etnę oraz jak smakuje jasny KOZEL

10-06-2023 | Wystawy

 

IDS DARŁÓWKO
Międzynarodowa Wystawa Psów
03-04.06.2023
Fota po finałach. 18 miesięczny Mufa a oficjalnie „C-Mufasa MastineuM” syn naszej wyjątkowej Boglarki MastineuM. Patrycja na psa z MastineuM czekała 2 lata . Rzeczy wyjątkowe rodzą się w bólach i często trzeba na nie długo czekać a czy warto ? Odpowiedź zostawiam każdemu z Was.
Co to Rezerwacji. Kochani. Jeśli będzie naprawdę Wam zależało przyjmiemy od Was rezerwację. Jest nam również niezmiernie przykro ,że cały ten proces tak długo trwa . Natomiast musicie postarać się również nas zrozumieć. Ciężko jest przewidzieć cieczki. Różnice na kalendarzyku to często 2-3 miesiące. Obecnie żadna suczka nie dostała jeszcze cieczki niemniej wielu ,którzy byli zbyt niecierpliwi kupując w innej hodowli później żałowali. Często słyszymy , „… a mogliśmy poczekać”. Decyzje należą do Was. Jesteśmy wszyscy dorośli ale niecierpliwość i pośpiech jest zwykle złym doradcą.
Co do „Jasnego Kozla”. Polecam tylko z kija. Butelkowany jakoś inaczej smakuje. Do tego piwa przekonała mnie jakiś czas temu właścicielka psa z naszej hodowli Aleksandra Hoskova (CR). Co do wystawy nie minął chyba miesiąc a w ramach wiosenno-letniego rozruchu padł pomysł pt.Darłówko. Miało Nas być więcej ale w przyczyn niezależnych Karin i Sylwia nie stawiły się i w sumie dobrze. Nie ma nic piękniejszego jak rywalizacja samemu ze sobą i pokonanie samego siebie :).
Wystawa CACIBOWA , rewelacyjnie zlokalizowana. Ringi dobrane wielkością do ras, super rozmieszczone. Przy samym wjeździe super grilowisko ze Złotym KOZLEM. Pycha. Było gdzie posiedzieć , zjeść . Kilka rozstawionych sklepików. Bez ścisku i przepychanek.
W bezstresowej , miłej ,chillowej atmosferze był czas na „beczkę śmiechu”, naukę, wystawowy show, kilka piw i miłe spotkanie z Alicją z Romim. Odblokowała mnie z FB , Alicja 🙂 . Minuta z normalnymi ludźmi a w tym środowisku takich ludzi mało. Każda minuta , bezcenna. Ale zacznijmy od samego początku…
Okazuje się ,że X5 tka pomieści i umożliwi podróż 3 piesom i w umiarkowanym komforcie dowiezie 3 kę osób. Generalnie powtarzam Patrycji juz któryś raz. Nie rób tego sobie, zamontuj hak a bez problemu wypożyczam Wam 2 osiową wyciszaną , klimatyzowaną „Karetę” . Ja to nazywam „Mastifowóz”. Psy mają rewelacyjną wentylację, stałą temperaturę, całość wyciszona. Certyfikowana „kareta” czeka. Fruwająca sierść w aucie podczas podróży i 16 C wewnątrz może stanowić wyzwanie. Generalnie nie wyobrażam sobie takich wycieczek na dłuższe trasy a planujemy Dortmund być może CRUFTA.
Niemniej do Patrycji można mówić 🙂
Powyżej to już wejście Etny w ring. Inicjacja była w Bydgoszczy gdzie Etusia pokonała rówieśniczki zajmując najwyższe miejsce na „pudle”. A Patrycja trenuje stójkę. Wychodzi coraz lepiej. Etna w mojej opinii będzie dużą suką. Nie ma problemów z ruchem. Biega chętnie i bardzo wydajnie. Akcja kończyn jest idealna. Weterynarza zna tylko z opowieści . Szczepienia i tyle. Równoległa praca przednich i tylnych kończyn , które rotują w każdym stawie. Prawidłowa motoryka u psa to podstawa.
Jak widać namiot MONSUN sprawdza się za każdym razem. Trudno bez tego wyobrazić sobie lepszy socjal. Chroni od słońca , daje przestrzeń i komfort psom i nam.
Paweł miał ogarnąć specyfikę składania tegoż namiotu . Wydaje się tylko takie proste. Paweł nie ogarnął ale lizuska Patrycja dała radę. Wszystko wskazuje na to , że Patrycja była w szkole „Prymuso-Lizusem”
No i zdjęcie ,które na FB cieszyło się największą popularnością. Zdjęcie zatytułowane „Niespełnione Marzenie Pawła”
Co do mnie. Już na samym początku opuściłem Państwo S, zabrałem Mufa na piwo. Później poszło 2 gie.
Wystawowy ogródek , leżaki i chłodny jasny KOZEL. Yesssss.
Chillout trwał jakiś czas. Poczułem się jak na ALL-inie.
Zdjęcie z Alicją i Patrycją. Czyli tzw. Classic. Z Alicją znamy się ponad 20 lat. Nie umawiamy się nigdy i zawsze na siebie wpadamy.
Teraz może coś na temat sędziowania. Pan Piotr Król. Sędzia wysokiej klasy z wielkim doświadczeniem. Dla niego „krzywe ” to jest krzywe i gabaryt jest istotny kiedy pies nie jest „krzywy”. Polecamy
I tutaj taki apel. Jeśli masz coś z „deklem” nie sprzedamy Tobie psa, jeśli zaczniesz szeleścić kasą i będzie Ci się wydawać ,że zrobi to na nas wrażenie to będzie odwrotnie – nie kupisz u nas psa, jeśli będziesz się zachowywać jakbyś kupował auto w salonie – nie kupisz u nas psa, jeśli nie spełnisz 100% naszych wymagań -nie dostaniesz u nas psa, jeśli jesteś face-bookowym influenserem – lub niespełnionym gwiazdorem i kupujesz psa ,żeby budować na nim własne ego – nie kupisz u nas psa. Jeśli przed zakupem nie będziesz słuchał naszych rad i instrukcji i zamierzasz z tym dyskutować , nie dzwoń – nie kupisz u nas psa.

Ludzie ,którzy dostają od nas psy to ludzie wyjątkowi. Rzadko się mylimy co do właścicieli naszych szczeniąt. Zwykle tworzymy relacje na „lata”. Obłudę , pychę i nieczyste intencje ? Sprzedając nasze szczenięta , pokazujemy Wam jak można stworzyć z tego styl życia, jak można łączyć pasje, jak można spędzać czas … Czy dołączycie , zależy tylko od Was. Zawsze będziemy Waszym buforem w zderzeniu z hodowlanym światem ,który jest pełen ludzi nieżyczliwych. Po ponad 20 latach mamy „radar” i dar do omijania takich osób.

. Niektórych sami odstraszymy naszym zachowaniem obserwując ich reakcje. Swoistego rodzaju test osobowości :). Jeśli zależy Wam na psach i wyjątkowości naszych linii hodowlanych, zdacie egzamin to uda Wam się dołączyć do grona właścicieli naszych szczeniąt. Rekordziści jak Patrycja , czekali na swojego prawie 2 lata. 2 lata ale takie jak Mufasa w Polsce są obecnie tylko 2. Jeśli chcesz mieć „Coś” wyjątkowego zapraszamy do Grupy Hodowlanej MastineuM.
Patrycja złapana na gorącym uczynku. Grzebała mi w walizce i przewracała mi ciuchy.
Jako jedna z pierwszych oglądała siebie śpiącą na glebie i podziwiającego Ją Pawła. Na zdjęciu widać że Paweł to taka cicha woda a tak naprawdę wielki zbereźnik 🙂
No-Comment-Picture
Patrycja jak widać , powąchała piwo i wystarczyło 🙂
Co do całej reszty .. Nie będę się rozpisywał bo Wena na wyczerpaniu a za oknem Słońce … Wszystkie nasze psy dostały swoje zasłużone Maxy. Super opisy. Muf dostał BOBa mimo ,że próbowałem Patrycję pokonać . Nie udało się niestety. Mufa dostał CACIBA- idzie w kierunku Interchampionatu.
W drodze powrotnej szukaliśmy zajazdu na obiad.
Serdecznie polecamy Zajazd SCARLETT.
A tutaj widać co i jak podają.
Pychaaaaaa ale Pepsi musi być.
Patrycją i Paweł nie pożyją zbyt długo 🙂 . Cukier, Sół i Coca-Colę pochałaniją na maxach.
Miała być prezentacja psa a w sumie to importowanej z Serbii Orki . Wyszła promocją fryzur , Zakład Fryzjerski Jagatowo…
Mufa w blokach startowych po obiedzie w Zajeździe „SCARLETT”.
A poniżej Mufa i miłośniczka dużych psów. Mufa jest wszędzie zaczepiany. Gabaryt , uroda, wspaniała łagodna psychika. Taki powinien być mastiff.

Na sam koniec. Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt na 2023 i 2024.
What Up +48 609 022 286
Zamawianie karmy pod tym samym numerem
Termin płatności 7 dni dostawa DPD
Jesteśmy otwarci również na dłuższą współpracę. Wystawę zaliczam do bardzo udanych, zarówno pod względem oprawy jak i poziomu. Przydałby się co prawdą jeden dzień więcej na odpoczynek , ale zwykle w tych czasach wszędzie nam się przecież spieszy.
Oferujemy również usługi naszych reproduktorów w zakresie krycia suczek rasy mastiff.
+48 609 022 286
Informacyjnie
Otwarliśmy SKLEP INTERNETOWY
MastineuM – Głodny Mastiff
https://allegro.pl/uzytkownik/elpom-mastineum/sklep
Oczywiście w sprzedaży bezpośredniej , właściciele psów z MastineuM i hodowli naszej grupy hodowlanej mają niższe ceny.

Subskrybuj przez e-mail

Wpisz e-mail, aby subskrybować i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach.

Archiwa

Kategorie

JAGATOWO MASTIFF STORY czyli nowy mastiffowy land w królestwie Pomeranii

JAGATOWO MASTIFF STORY czyli nowy mastiffowy land w królestwie Pomeranii

Ja…..wo to nieznana , zabita dechami wioska w województwie pomorskim gdzie psy szczekają „doopami” 🙂 ale to zamierzam zmienić.
Tak było do niedawna , dopóki nie zamieszkała tam Patrycja. Tak naprawdę , super fajne miasteczko, zadziwiająco czyste , doinwestowane i spokojne. Tak również było do niedawna 🙂

MY i WY

MY i WY

  [gallery link="file"...