AMBEREXPO GDAŃSK IDS 07.01.2023

29-01-2023 | Wystawy

WYSTAWA MIĘDZYNARODOWA
GDAŃSK 07-08.01.2023
AMBEREXPO
Pojawiły się aczkolwiek znienacka i spóźnione . To świadczy o zaangażowaniu . Powinny warować od 6:00 AM z chlebem i solą oraz gorącą kawą kiedy Prezes przyjedzie ale niestety. Kawę zafundował mi Paweł trzymając psa na smyczy i torebkę Patrycji w zębach. Wylał trochę na podłogę , wypadło mu denko. Pani Żona Patrycja odp…ła lans na wystawie wypinając tyłek w szarych dzinsach pt. że niby schudła :). Do rozdawania wizytówek z firmowego Wizytownika MastineuM musiała zostać zmuszona. Fstyd :). Tak wiem jak to powinno być napisane ale dla niektórych to radość kiedy mogą poprawiać Waszą ortografię . Dowartościowują się skrytą myślą pt.”…co za debil”. Pozdrawiam Serdecznie albo nie… Od lewej Bydgoszcz i Prezesowa Hubert & Leon Rules . Też się spóźniła. Wycyrklowała na ostatnie 20 minut przed wejściem na ring.
Od lewej Prezesowa RK Mastiffs ,Patrycja a od prawej w różowej czy buraczanej czapeczce Prezesowa H&LR Mastiffs.14 to miesięczny Mufasa i 2 letnia Bohema jako drugoplanowy dodatek do wyposażenia Prezesowych. Z ciekawostek , Mufasa to Syn naszej unikatowej Boglarki MastineuM córki naszego widowiskowego Goro a od prawej Bohema córka naszej Ch.Arii MastineuM córki Scarlett MastieuM, córki naszej Mastiffhill Miracle. Suma sumarum to 2 aktywne linie hodowlane w rękach dwu nowych hodowli w Polsce z którymi MastineuM współpracuje. Przynajmniej do momentu kiedy będą SŁUCHAĆ i przestaną próbować włazić na głowę. Ja naprawdę nie mam ani czasu ani ochoty tłumaczyć pewnych działań. To już wszystko było. Albo słuchasz i masz od Nas lojalność, zaufanie i pełny suport albo „dziel i rządź” po swojemu z pełną odpowiedzialnością swoich działań.
Szanowni Państwo. Nasze szczenięta to nie tylko zdrowi rodzice . To często zdrowi i długowieczni rodzice ale i dziadkowie ,którzy są lub byli w naszych rękach. To ,że dziadkowie i pradziadkowie byli w naszych rękach pozwoliło nam na właściwy i najbardziej trafny wybór w zakresie skojarzeń. Selekcję zdrowia . W dzisiejszej hodowli mastiffa już nie mogę słuchać pierd….lenia przymądrzałych ludzi ,którzy kreują się na znawców rasy. Zawsze wtedy pytamy. Ile wyhodowałeś szczeniąt , miotów. Z czym musiałeś się mierzyć. Ile szczeniąt doprowadziłeś do tytułu Interchamiona, Championa. Nie sztuka KUPIĆ psa od kogoś , utytułować i kreować się na znawcę. Wyhoduj, utytułuj, prowadź właścicieli swojego szczenięcia za rękę dopóki nie będą samodzielni a później „nie sraj” na człowieka ,który czy go lubisz czy nie zawsze przy Tobie był. Sprzedajemy Wam nasze psy. Kiedy określicie ,że chcielibyście ,żeby jakość tych szczeniąt szła możliwie najbliżej w kierunku wystaw wybieramy dla Was jak dla siebie. Doceń to. W Europie powstają kolejne hodowle ,które bazują na naszych psach. Nie ma nic gorszego , to najgorszy SORT ludzi którzy dostają psa a zapominają skąd i od kogo go mają.
Z lewej Patrycja , Prezesowa Nowo tworzonej przeze mnie hodowli mastiffa Kings Royal Mastiffs z pomorza. W Pacanowie kozy kują a w Jagatowie w 2024 mamy nadzieję ,że zaczną wypuszczać w świat wspaniałe , zdrowe, długowieczne mastiffy angielski. Jak było na początku , teraz i zawsze. Od prawej pracownik Patrycji , ogrodnik, pracownik gospodarczy, sprawdzony reproduktor Pan Paweł :). Patrycja z Pawłem czekali na swojego pierwszego mastiffa ponad 2 lata. Otrzymywali ode mnie różne oferty kooperacyjne , owoc naszej współpracy z innymi zaprzyjaźnionymi hodowlami niemniej wszystkie odrzucali. Patrycja była cały czas constans , MastineuM Mastiff albo nic.
Owocem tych oczekiwań , oraz prawej ręki 🙂 został urodzony pod koniec 2021 roku imć C-Mufasa Mastineum. Dla mnie miał to być CYPIS ale Patrycja nie chciała słyszeć o tym wspaniałym ,męskim słowiańskim imieniu.
Poniżej pyta jedna drugą po ile ma Pani mastiffy do sprzedania. Spojrzenie Bohemy , bezcenne. Danusia jak zawsze z wielką atencją słucha co Patrycja za bajki opowiada.
Bydgoszcz dotarła jak widać . Pierwszy kontakt Mufasy i Bohemy. Pawłowi kazały milczeć:)
Zaczął się Show. Do ringu najpierw wyleciał Mufasa MastineuM . Mimo ,że nie trenowałem z nim to bazując na tym że już wystawiałałem Go kilka razy poszło rewelacyjnie. Mufasa MastineuM dostał wszystko co mógł. Best of Breed czyli Zwycięzca Rasy do kolekcji itd. Przypominam ,że pies ma 14 miesięcy zbliża się do 100 kg. Ma niesamowitą psychikę co Szanowni Państwo się dziedziczy. Ponad 90 % mastiffa ma coś „z deklem”. Ci którzy mnożą takie psy będą Wam opowiadać bajki ,że socjalizacja itd. Owszem. Socjalizacją , psa ze skrzywioną dziedzicznie psychiką się naprawia i sporo można naprawić niemniej należy pamiętać ,że taki pies do hodowli powinien być używany bardzo rozważnie , dlatego że kiedy działa w stresie, strachu kontrola nad nim jest bardzo trudna. Wtedy żadna socjalizacja nie pomoże kiedy u psa włączą się instynkty ,które odziedziczył po przodkach.
Do Mufasy możecie zawsze podejść . Nie zawsze do Patrycji bo bywa humorzasta :). Powyżej Gwiazdeczki MastineuM z kartami opisowymi juz po ocenie Pani Sędziny, Paweł seee poczytał i jego mina mówi fszystko 🙂
Powyżej Bohema córka Arii MastineuM. Wspaniałej anatomii i psychiki suka. Połowa Bohemy to krew Francuska co stawia Ją jako swego rodzaju „smaczek” hodowlany ze względu na to ,że to linia zamknięta. Ta krew w hodowli jest rzadka i najprawdopodobniej jest to linia zamknięta czyli nabiera na wartości. Nikt się nie podłączy 🙂
Aczkolwiek Mufasa i Bohema wyglądają  jak para hodowlana niemniej to kuzynostwo więc dzieci z tego nie będzie. Mamy natomiast nadzieję ,że zarówno C-Mufasa MastineuM jak i Bohema H&LR doczekają się w tym roku wspaniałych szczeniąt ,które z dumą będą oferował i polecał.
Wróćmy na chwilę do psychiki. Pies który boi się wyjść  na miasto, pies nad któym trudno zapanować, pies który nie reaguje ciekawością kiedy wyciągasz do niego rękę ? Takich mastiffów jest masa. Przy nieodpowiednim doborze hodowlanym takie szczenięta mogą w przyszłości być niebezpieczne. Grupa Hodowlana MastineuM selekcjonuje swoje skojarzenia również na cechy psychiki naszych szczeniąt.
Selekcjonujemy na zdrowie i długowieczność. Po co sprowadzać na świat szczenięta ,których rodzice w wieku 3-4 lat siwieją , obtłuszczają się i wyglądaja jak właśni dziadkowie. Średnia życia w rasie to 6-7 lat. Niektóre linie hodowlane MastineuM dożywają często  lat 12-13 ale również i w innych jesteśmy sporo ponad średnią.
Niekontrolowana chęć posiadania czegoś największego, najgrubszego, najpotężniejszego kończy się kiedy te giganty , mnożone pod komercję przez hodowców ,którzy podporządkowali się zapotrzebowaniu rynku . kiedy pies przestaje chodzić, kiedy ledwo wstaje ,kiedy masa ciała obciąża serce i układ krwionośny do tego stopnia ,że oczy i język zaczynają wyłazić na zewnątrz.
C-Mufasa MastineuM to kontynuacja naszego ponad 20 letniego dorobku, naszej wiedzy i doświadczenia. Nie ma takiego drugiego psa w Europie. To obecnie najwyższa hodowlana jakość. Ten pies ma wszystko ,żeby dołaczyć w poczet Zwycięzców Polski, Crufta. Ma wielkie szanse na zdobycie Interchampionatu. Za 3 miesiące pies będzie udostępniony do krycia ,dlatego zapraszamy właścicieli suczek do współpracy.
Powyżej i poniżej Karolina trenuje z Mufasą. Pies jak widać pozwala się kontrolować nieznanym osobom. Na swojej posesji wyśmienicie stróżuje.
Jak widać Mufasa wzbudza wielkie zainteresowanie . Jest otwarty i pozwala na kontakt.
Wystawa nie byłaby kompletna gdyby Patrycja nie potrenowała Mufasy.
Trening ciąg dalszy.
I dalej to samo …
Celowo prezentujemy anatomię tego olbrzyma ,żebyście Państwo mieli szansę porównać sobie anatomię ciała tego psa.
W podsumowaniu. Polecamy Panią sędzinę. Polecamy wystawę niemniej szczerze mówiąc liczyliśmy na to że w takim miejscu będzie jakieś miejsce na catering. Marnie z tym było. Organizacyjnie ok.
Po załadunku i wyładunku obiad w Karczmie Zagroda. Super obsługa , jedzenie 8 na 10. Golonka malutka za to duzo musztardy i chrzanu . Na tym zakończę . Na plus to fakt że nie było problemów żeby wejść tam z psami. Siały furorę i budziły wielkie zainteresowanie.
Poniżej Mufasa przed załadunkiem. Bydgoszcz szybciutko się zawinęła a my pojechaliśmy jeszcze nad morze do Sopotu na spacer. Przechodziliśmy obok miejsca gdzie zaginęła Iwona Wieczorek.
Poniżej to jeszcze Knajpa Story .
Herbatka ok ale nie rozumiem z jakiego powodu oszczędzają na wodzie. Kupujesz herbatę i dostajesz kubek 200ml . Dramat. Polecam pod rozwagę . Herbata w polskiej tradycji to nie rozmiar Tureckiego czy Bułgarskiego expresso.
Modły Karoliny przed obiadem.
Bohema również coś by zjadła. Apropo . Coś nt jedzenia i karmienia a tak naprawdę odżywiania naszych i waszych psów. Jeśli nie wiecie to informujemy ,że mamy hurtownię karm dla molosów. Obecnie obsługujemy ponad 90% właścicieli naszych szczeniąt. Te 10 % która u nas nie kupuje to typowe przykłady „Filozofów” którzy przecząc faktom ,wierzą że czytając ulotki na karmach posiadają wiedzę na ten temat. Tworzą teorie na ten temat a tak naprawdę mocno szkodzą własnym psom. Powtarzam. Widzicie nasze psy, oglądacie je na wystawach to dlaczego uważacie że karmicie lepiej , nie mając do tego praktycznej wiedzy. Selekcjonujemy karmy i formuły. Zbieramy bezpośrednie informacje od klientów którzy trafiają do nas już z realnymi problemami .
Często u młodego psa jeszcze sporo da się naprawić niemniej potrzebny jest kontakt z nami , wysyłanie info o wadze, filmików na którym możemy ocenić naście paratmetrów których nie wyczytacie na ulotkach. Karmienie psa burakami, zalewanie olejami i inne niezdrowe pomysły to skrajny brak odpowiedzialności. Szukanie pomocy po forach dyskusyjnych :). Macie do Nas numer. Rozmawiamy z każdym. No prawie. Taki apel. Może jesteś człowiekiem sukcesu, może wydaje Ci się że wystarczy przeczytać żeby wiedzieć. To Wam się tylko wydaje.
Odżywianie ras wyhodowanych sztucznie wymaga doświadczenia i wiedzy opartej na latach praktyki, znajomości tego co pojawia się na rynku, wiedzy nie na temat tego co jest w ulotkach ale na temat tego czego w ulotkach nie ma lub czego tam być nie powinno. Jeśli kupujesz mastiffa to wpływasz na Ocean w którym nie jesteś Rekinem tylko małą rybką. Pozwól sobie pomóc i słuchaj. Wiem ,że nie brzmi to miło ale zrób to dla swojego psa i zrób sobie prezent a zaoszczędzisz sporo czasu , pieniędzy . Nie odkrywaj „koła” na nowo. Pozwól się poprowadzić a będziesz miał z górki. Asertywność to fajna rzecz ale czasem sporo kosztuje. Zapraszamy
Mamy swój Sklep na Allegro. Oferujemy obecnie 3 marki karm. Duńskie , Czeskie i Włoskie. Niemniej szybciej, prościej konsultować się z nami na Whats Up, Viber, Telegram. Podajemy nr +48 609 022 286
Dla właścicieli szczeniąt naszej grupy hodowlanej spore upusty. Cenimy długofalowe relacje.
Te Panie powyżej również zaopatrują się u nas. Tu Miały pozować a wyszło jak zawsze.
A tutaj jako smaczek , zdjęcie Mufasy. To wielki wysoki pies , rewelacyjnej psychiki i konstrukcji. Zapraszamy do odwiedzin, spotkań itd. Nasze psy chętnie pokażemy Wam goszcząc Was kawą w Redzie, pod Szczecinem , w Jagatowie, Krakowie i Bydgoszczy.
Na sam koniec. Z kim współpracujemy? Z ludźmi ,którzy słuchają a nie dyskutują i na każdą radę i sugestie odpowiadają „dlaczego”? Karmię naszymi karmami. To kwestia standardów, dyscypliny hodowlanej i przykładu do naśladowania. Jeśli chcesz z nami współpracować karmisz tym co my wszyscy. Jeśli masz własne teorie to znaczy że jesteś w tym lepszy niż My i wiesz więcej. Komu nie sprzedajemy szczeniąt ? Roszczeniowcom, ludziom którym się wydaje że mając pieniądze kupią u nas wszystko i czytelnikom ulotek od karm :). Gwarancję dajemy przy naszym karmieniu. Nie przychodź z problemem jeśli karmisz po swojemu i mimo rad narobiłeś już nieodwracalnych szkód.
Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt na 2023 i 2024. What Up +48 609 022 286
Zamawianie karmy pod tym samym numerem
Termin płatności 7 dni dostawa DPD
Poszukujemy dla naszej hodowli Samca , reproduktora na krycia w 2 połowie roku. Jeśli macie coś dla Nas w ofercie to śmiało. Zapraszam o rozmów. Jesteśmy otwarci również na dłuższą współpracę. Wystawę zaliczam do bardzo udanych, zarówno pod względem oprawy jak i poziomu. Przydałby się co prawdą jeden dzień więcej na odpoczynek , ale zwykle w tych czasach wszędzie nam się przecież spieszy.
Oferujemy również usługi naszych reproduktorów w zakresie krycia suczek rasy mastiff.
+48 609 022 286
Póki co pozdrawiamy a tych ,którzy powoli dojrzewają do kupna mastiffa zapraszamy do działu naszych ogłoszeń. Pamiętajcie Państwo jednak. Nie kupujcie substytutów i nie dajcie nabijać się w butelkę niską ceną. Pozdrawiamy i zapraszamy do nas. Mamy naprawdę co zaoferować….

Na sam koniec. Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt na 2023 i 2024. What Up +48 609 022 286
Zamawianie karmy pod tym samym numerem
Termin płatności 7 dni dostawa DPD
Poszukujemy dla naszej hodowli Samca , reproduktora na krycia w 2 połowie roku. Jeśli macie coś dla Nas w ofercie to śmiało. Zapraszam o rozmów. Jesteśmy otwarci również na dłuższą współpracę. Wystawę zaliczam do bardzo udanych, zarówno pod względem oprawy jak i poziomu. Przydałby się co prawdą jeden dzień więcej na odpoczynek , ale zwykle w tych czasach wszędzie nam się przecież spieszy.
Oferujemy również usługi naszych reproduktorów w zakresie krycia suczek rasy mastiff.
+48 609 022 286

Subskrybuj przez e-mail

Wpisz e-mail, aby subskrybować i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach.

Archiwa

Kategorie

JAGATOWO MASTIFF STORY czyli nowy mastiffowy land w królestwie Pomeranii

JAGATOWO MASTIFF STORY czyli nowy mastiffowy land w królestwie Pomeranii

Ja…..wo to nieznana , zabita dechami wioska w województwie pomorskim gdzie psy szczekają „doopami” 🙂 ale to zamierzam zmienić.
Tak było do niedawna , dopóki nie zamieszkała tam Patrycja. Tak naprawdę , super fajne miasteczko, zadziwiająco czyste , doinwestowane i spokojne. Tak również było do niedawna 🙂

MY i WY

MY i WY

  [gallery link="file"...