Wystawa „Łódź 2022” Czyli debiut Bollsa i Czekolada Wedla

26-06-2022 | Wystawy

IDS ŁODŹ International Dog Show
XXVIII
MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
14-15.05.2022
„Sami Swoi czyli początek nowego”
Powyżej Nowa Gwiazdeczka MastineuM , Książe Mastiffowy Zabierzowa, Sercownik Mastiffowy właściciel Najlepszego Obecnie Psa rasy mastiff w Rzeczypospolitej Polskiej kiedy mu powiedziałem ,że Bolls w Łodzi nie dostanie Best of Breed. Ten pies to materiał na przyszłego Interchamiona, Zwycięzcę Polski. Mała uwaga. Ze względu na kontakt z właścicielem należy Michała szybko doszkolić dlatego ,że nikt lepie Bollsa nie wystawi niż On Sam. A tak w woli wyjaśnienia. Bolls to 27 miesięczny wychowanek hodowli MastineuM. Jest owocem mojej prawej ręki 🙂 , selekcji i chowu liniowego z wykluczeniem bliskiego ale i średniego imbredu. To obecnie najlepiej przebadany i w opinii wielu hodowców w tym mojej najlepszy samiec rasy mastiff w RP. Biodra HD A , ED 00, PRA NN, Cystynuria T3 NN jego niesamowita psychika, naturalny , wspaniały układ motoryczny oraz naturalna pozycja nie wymagająca korekty na show to niesamowite atuty których mamy nadzieję sędziowie nauczą się i zaczną doceniać. Zapraszamy do krycia tymże psem. Zrobisz wiele dla siebie ale sporo dla rasy.
Dość krycia patologią, ba dość krycia krzywą nieprzebadaną patologią. Zróbcie sobie prezent zaoszczędzicie sporo środków . To nie jest miłe kiedy kupując szczenię z początkującej hodowli lądujecie po kilku miesiącach z mega wydatkami u weterynarza. Nie ważne czy się lubimy czy nie. Krycie tym psem traktujemy jak dobry uczynek dla rasy. Zapraszamy. I tak już wkrótce liczymy na to że zaczną pojawiać się szczenięta po nim. Tzn. Po Bollsie nie po Michale. 🙂 Jak widać na załączonym obrazku zdjęcie powyżej w niedługim przecież czasie udało nam się stworzyć całkiem niezłą grupę hodowlaną. Co nas łączy? MastineuM.
Większość z Was poznała innych dzięki mnie. Większość z Was w przyszłości o tym zapomni a zostaną tylko Ci , którzy będą pamiętać jak to wyglądało kiedy raczkowali w rasie. Ojców sukcesu jest wielu ale ludzie kiedy Was już nie potrzebują zapominają jak wyglądały nasze relacje kiedy w rasie byli jeszcze nikim. I bardzo dobrze :). Na takich mnie nie zależy.Jestem dla Was elementem wspólnym. Tak było kiedyś i tutaj nic się nie zmieniło. Zmieniły się tylko metody weryfikacji. Już nie dopuszczamy do siebie każdego dlatego że to stracony czas. Niewłaściwe relacje. Niewłaściwi ludzie. Czy komuś to się podoba czy nie budujemy nowe. Od lewej Boglarka MastineuM z Pawłem. Dalej jej syn C-Mufasa (7 mies.)MastineuM z Patrycją. Ewelina z Birmą córką naszej Arii MastineuM (córeczka Scarlet MastineuM). Dalej Krolina Bohemy MastineuM (córka Arii , babka Scarlett MastineuM) Dalej Kalif (nie MastineuM :)) z Maciejem „Wedlem”. Kolejno Sławek w czapce – wybudza się z „czekoladowego snu”, Beatka „Królowa Zabierzowa”, Michał „Gwiazdeczka” MastineuM właściciel Bollsa MastineuM, Mateusz ze swoim „Niepamiętam jak się nazywa pies :)” No i Różowa Dama spod Kielc Żancia z Gino. Wbrew temu co może się wydawać Ginuś ma w swoim rodowodzie siostrę naszej Scarlett MastineuM imć Salmy MastineuM (córka naszej Miracle Mastiffhill – własność MastineuM). Na uwagę zasługuje fakt ,że biorąc pod uwagę równowagę sił w Łodzi najwięcej swoich podopiecznych zebrało się pod przydomkiem „Hubert & Leon Rules”. Hodowla pod czujnym okiem właścicielki stawia sobie wysoko poprzeczkę , realizuje założenia standardów grupy hodowlanej MastineuM dlatego szczenięta z tejże możemy z czystym sumieniem polecić.
Powyżej i poniżej to 7 miesięczny C-Mufasa MastineuM oraz siostry Birma i Bohema Hubert & Leon Rules.
Poniżej jeszcze raz masówka. Mamy nadzieję na wzajemne wspólne wyjątkowe wzajemne traktowanie dlatego ,że nie znamy się już „Tyko z widzenia”.
Poniżej mamy męża Damy Spod Kielc imć Zanci (za cholera nie pamiętam jak ma na imię) z 7 miesięcznym Gino. Nie mam pamięci do męskich imion. No i z prawej nasz niekoronowany jeszcze król, przyszły Poland Winner Bolls MastineuM. Namawiam na Poznań i Dormund. W tym roku być może tylko na tych wystawach będę.
Ginuś prawnuk Salmy MastineuM ze swoim Panem oraz Bolls MastineuM.
Pani niżej Beata w wielkim skupieniu na Bollsie:) . Tak naprawdę Bolls to syn swojego Pana a Pani ? Pani chyba woli koty czy jakieś inne „Kudłate” jak na „Kudłatą ” przystało…
Z Pawła ulatuje powoli „czekoladowy szał”. To nasz Czekoladowy Johny czyli Paweł. Imć Wedel już niedawno pytał czy na Dortmund ma przywieść czekoladę .
Poniżej moja Bogusia. Suka powygrywa wszystko . Ale to stanie się kiedy jakiś Książe lub Księżniczka mastiffowa nauczy , przekona ją do biegania. Bez tego „never happen” czy jakoś tak to się po murzyńsku pisało…
Boglarka MastineuM 27 miesięcy. Będzie kryta w tym roku. Czekamy na cieczkę.
Poniżej the „TwinSSisters” i Ewelina Love Story. Siostry idą łeb w łeb, prawidłowo się rozwijają, są rewelacyjne anatomicznie i w ruchu. Pełna kontrola nad ciałem. Zerwo Patologii. Pełna akcja kończyn. Jak się Pani sędzinie nie podoba „Różowa” sory Fuksjowa sukienka handlera to nie musi się mścić na wspaniałej suce. Na tym zakończę a Pani sędzina niech się zastanowi czy powinna oceniać mastiffy.
Ewelina Family Story czyli Brat i Siostra. Pies Mateusza. Cóż. Pies usztywnia się w ringu i wtedy doopa. Trzeba włożyć trochę pracy albo dać mu czekolady od Wedla. Tylko nie wiem komu. Chyba obydwu Panom.
Fuksja Story czyli Danusia i Karolina. Czort wie co tam pokazują w tym fonie . Uśmiech , radość i satysfakcja ze spędzonego wspólnie czasu nie ma ceny…
Poniżej Ewelina i Paulina Story. Kto wie o czym One tam gadały. Psy również tak średnio chciały tego słuchać . W zasadzie to bohaterki 1 wszego planu ale coż widać dalej. Od lewej Mariusz i Beata Story. Od lewej w krzakach :). Obgadywali Michałą i Żancię. W środku Paweł wybudzał się z czekoladowego snu i w tle od prawej zagadywał do Sławka. Sławek to nasz wystawowy Maczo, koneser, smakosz czekolady. Niedoku.wa wiary co Oni odpie.dolili.
Poniżej od lewej pojawiła się Żancia , Mariusz się tłumaczy z podrywania w krzakach Beaty. Beata nasłuchuje :). Paweł wymienia doświadczenia po czekoladowych wizjach. Ciekawe czy mieli te same ?No i bohaterki 1 wszego planu z tym tylko ,że Paulina jakaś niezadowolona.
Poniżej Ewelina z cisnącym się na usta „Janusz spie.dalaj” z tym aparatem :). To również Zła Kobieta jest:)
No i poniżej Bohema Hubert & Leon Rules. Polecamy miot po tej wspaniałej suce. Po jej siostrze też tyle ,że niewiadomo czy happen 🙂
Wuala. No i mamy Szwedów. Kiedy Paweł doszedł do siebie a podobno on bardzo szybko dochodzi, z pewnością szybciej od Sławka ,tylko nie wiem czy Patrycja to potwierdzi … 🙂 to jak widać nawet się uśmiechnął. Kwestia czy ten uśmiech to jeszcze skutek uboczny czekolady.
Poniżej Słąwek fotograf i Boglarka MastineuM.
Szwedy z Cypisem MastineuM i jej Matką Boglarką MastineuM.
No i proszę Kielce Story czyli Żancia , Mariusz i 7 mies Gino. Mam nadzieję na dobrą robotę w rasie. Zapraszam do współpracy.
Poniżej moja Gwiazda czyli Bolls. No dobra. Beatka również wspaniały uśmiech prezentuje.
Poniżej Patrycja dostaje dyspozycje jakie piwo ma mi kupić. W tle Paweł jej mąż skadinąd dochodzi do siebie. Paulina nas obgaduje z Eweliną.
cyt.”Janusz nie mam kasy , to zarób Patrycja , zarób i idziesz po piwo. Już … „
„Nie odwracaj twarzy kiedy do Ciebie mówię  …”
No i proszę . Tomasz wyszedł z krzaków.
Poniżej i powyżej w celach reklamowych Tomasz udający domniemanego klienta :). Mateusz udawał hodowcę. Ewelina uśmiechnięta ? No proszę co za Story….
Przypływ matczynych uczuć czyli Beatka głaszcze siostrę Bollsa. Paweł jak widać jeszcze dochodzi …
Poniżej i powyżej Imć Beata „Kudłata” Królowa Mastiffowa z Zabierzowa oraz Boglarka „Pierdole-niebiegam” MastineuM.
Michał i Bolls
Michał właśnie się obudził.
Właśnie powiedziałem Michałowi ,że nie wygra BOB-a :). Tak mieliśmy ustalone. I zdziwienie Bollsa MastineuM poniżej.
Zdjęcie pt.”Krzaki Story”. Po co Oni tam leźli w krzaki nie mam pojęcia.
Poniżej zdjęcie pt. „Dusiciel”
No i proszę jaki promienisty uśmiech. A nie jadł czekolady …
JP 🙂
No i wszyscy w blokach startowych. Zaczęło się.
Poniżej jak widać już jesteśmy gotowi. Cała Nasza Grupa.
Na pierwszy ogień poszły 7 miesięczne samce klasa szczeniąt.
Poniżej imć C-Mufasa MastineuM  syn Boglarki MastineuM. Cyspis stanął na wysokości zadania.  Była to jego 2 ga wystawa więc już chyba wiedział o co chodzi. Dawał przejmować nad sobą kontrolę, nie prezentował ani lęku ani stresu. Z jego wystąpienia jestem bardzo zadowolony.
C-Mufasa MastineuM to rodowód Francusko – Polski. Matka to moja wyjątkowa Boglarka która kibicowała mu osobiście na wystawie.
C-Mufasa jak dla mnie , spełnienie dorobku hodowlanego dlatego że Step by Step podnosimy jakość mimo że nie wypuszczamy miotów jak kiedyś.
C-Mufasa MastineuM „Cypis” 7 mies. dostał super opis , odnotował 2 gie swoje zwycięstwo, buduje swoje Portfolio a ja jeśli będą mógł to w tym pomogę tak jak i każdemu psu z naszej grupy jeśli tyko jego właściciel wyrazi chęć wspłpracy.
To potężny 16 miesięczny pies z Hodowli Hubert and Leon Rules.
Mateusz wycisnął z psa tyle ile na ten czas było możliwe. Brawo.
Poniżej na zdjęciu 10 miesięczny Kalif. Ocena dostkonała , 1 miejsce w klasie . Fajnie się rusza , dobrze się rozwija. Na tym etapie czego chcieć więcej. Pies będzie wystawiany w Poznaniu i w Dortmundzie w tym roku. Chętnych na krycia zapraszamy.
Poniżej to jeszcze nasz 10 miesięczny Kalif.
Kalif i Bolls a w zasadzie jego kawałek.
Tutaj już obydwa samce obok siebie.
Poniżej debiut wystawowy imć Bollsa MastineuM. Pies dostał wszystko co mógł w opisówce . Był bardzo dobrze dobrze prezentowany niemniej argumentacja sędziego ,że nie może mu dać Caciba bo konkurent jest Championem to dramat.
No i mamy standardowe macanko. Ale .. Co tam. Kto tam kogo macał i po czym , na zdrowie. Ważne żeby czuć się happy.:)
Ha ha i Hi Hi z Panem Sędzią . Pies wymacany to pies szczęśliwy. Ale ważne ,żeby radość była po naszej stronie.
Spacer z Panem sędzią 🙂 . A inaczej taki spacerniak po ocenie. Pies wspaniały, zapraszamy na krycia.
Poniżej wspaniała Bohema Hubert & Leon Rules. Mamy nadzieję że w tym roku dojdzie do skojarzenia Bollsa i Bohemy. Byłoby to spełnienie jednego z moich niesfornych marzeń.
Poniżej imć Boglarka MastineuM 27 miesięczna 95 kg na potężnych łapach. Idealna suka hodowlana. Czekamy na jej ruję i zamierzamy wypuścić w tym roku miot. Zapraszamy do rezerwacji z obydwu miotów.
+48 609 022 286
Osoby z którymi rozmawialiśmy w sprawie szczeniąt a nie było od Nas kontaktu zwrotnego prosimy o kontakt. Najlepiej zostawić wiadomość na Whats Up lub każdym innym komunikatorze.
Poniżej Bohema i jej zwycięstwo. Gratulacje.
Poniżej bieg z Eweliną ale ja biegałem szybciej 🙂
Na końcu kilka fot. Relacja była by lepsza gdyby Fotograf sie nie naćpał i nie musielibyśmy go reanimować 🙂
Tak czy inaczej brawa dla Nas. Zaczynamy tworzyć całkiem niezły zespół.

Na sam koniec. Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt na 2022. What Up +48 609 022 286
Zamawianie karmy pod tym samym numerem
Termin płatności 7 dni dostawa DPD
Zapewniamy usługi reprodukcyjne . Obecnie mamy reproduktora w okolicach Krakowa.
BollS MastineuM HD A,ED 0,0, PRA NN, Cystynuria T3 NN
Przyjazne warunki krycia
Jesteśmy otwarci również na dłuższą współpracę. Wystawę zaliczam do bardzo udanych, zarówno pod względem oprawy jak i poziomu. Przydałby się co prawdą jeden dzień więcej na odpoczynek , ale zwykle w tych czasach wszędzie nam się przecież spieszy.
+48 609 022 286

Póki co pozdrawiamy a tych ,którzy powoli dojrzewają do kupna mastiffa zapraszamy do działu naszych ogłoszeń. Pamiętajcie Państwo jednak. Nie kupujcie substytutów i nie dajcie nabijać się w butelkę niską ceną. Pozdrawiamy i zapraszamy do nas. Mamy naprawdę co zaoferować….

Subskrybuj przez e-mail

Wpisz e-mail, aby subskrybować i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach.

Archiwa

Kategorie

JAGATOWO MASTIFF STORY czyli nowy mastiffowy land w królestwie Pomeranii

JAGATOWO MASTIFF STORY czyli nowy mastiffowy land w królestwie Pomeranii

Ja…..wo to nieznana , zabita dechami wioska w województwie pomorskim gdzie psy szczekają „doopami” 🙂 ale to zamierzam zmienić.
Tak było do niedawna , dopóki nie zamieszkała tam Patrycja. Tak naprawdę , super fajne miasteczko, zadziwiająco czyste , doinwestowane i spokojne. Tak również było do niedawna 🙂

MY i WY

MY i WY

  [gallery link="file"...